Hakkımızda

Murat Kaya Mimarlık

Murat Kaya Mimarlık olarak 2006 yılından itibaren pek çok mimari ve iç mekan projesi ile müşterilerimizin sadece mekanını değil vizyonunu da değiştiriyoruz.

Şirketimiz bünyesinde bulunan mimar ve iç mimar takım arkadaşlarımız ile birlikte tasarladığımız mekanları farklı bir bakış açısı ile yorumlarken, müşterinin önceliği olan fonksiyonellik, estetik ve optimum maliyet, tasarımlarımızın değişmez altyapısını oluşturmaktadır. Projelerimizi tasarlarken ve uygularken temel amaçlarımızdan bir tanesi projelerimizin sadece müşterimiz tarafından ve bölgemizde beğenilmesi değil, ulusal boyutta kabul görmesidir.

Şirketimiz aynı zamanda konut projeleri üreterek satmaktadır. En son devam eden projemiz müstakil bir konak inşaatıdır , çok kapsamlı bir proje olmakla birlikte , nitelikleri , büyüklüğü ve pek çok açıdan bakıldığında Batı Karadeniz Bölgesi’ nin sınırlarını aşan özel bir projedir. Akıllı ev teknolojisinin tüm özelliklerini içermektedir, yüksek ısı yalıtımı, güneş enerjisinin yapının ısıtılmasında kullanılması ve çatı sularının geri dönüşümü ile çevreye duyarlı özel bir projedir.

Projenizin çözümü ile başlayan mutluluğunuzun, yıllar boyu devam edecek dostluğa dönüştüğü mesleki yolculuğumuzda bir gün buluşmak dileğiyle….

BARTIN TANITIM VİDEOSU